Заступник директора із загальних питань

Камінський Михайло Степанович

заступник директора із загальних питань

В минулому – кадровий військовий, полковник у відставці. За базовою освітою – військовий журналіст. Член Національної спілки журналістів України, ветеран військової служби, Учасник бойових дій, нагороджений Почесною грамотою Голови Верховної ради України.

Народився 2 грудня 1957 року в с. Космирин Бучацького р-ну Тернопільської обл. У 1982 році закінчив Львівське вище військово-політичне училище. Далі З2 календарних роки прослужив на офіцерських посадах в різних органах військових засобів масової інформації. Крайні шістнадцять років, після повернення на Батьківщину, проходив службу у Збройних Силах України. А   саме, на різних посадах в редакції центрального друкованого органу Міністерства оборони України газеті «Народна армія».

По завершенню військової служби працював над створенням та виданням журналу «Книголюб» головним редактором. Майже 5 років був державним службовцем – начальником інформаційно-аналітичного відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та інвалідів, відтак журналістом-оглядачем газети «Вечірній Київ». Понад 40 років працює на ниві журналістики та української мови.